Naudojimo patirtis Variconis

Inna iš Belgrado dalijasi Variconis naudojimo patirtimi

Patirtis su „Variconis“ geliu

Mano patirtis naudojant Variconis gelį varikozinėms venoms gydyti gali padėti kažkam išvengti ilgų tikrai veiksmingo vaisto paieškų. Gerai žinoma, kad esant varikozei pradinėse stadijose nurodomas vietinių tepalų ar gelių naudojimas. Štai tik reklamuojamos lėšos nėra vienodos, ir tol, kol man nebuvo patarta naudoti šį gelį, aš išbandžiau daugybę kitų neveiksmingų variantų.

Šis varikozinių venų gydymo gelis atlieka savo darbą! Taigi, nemalonūs simptomai - sunkumas, nemalonus pojūtis kojose ir nuolatinis patinimas jaučiasi beveik iškart. Svarbu tik prisiminti, kaip teisingai naudoti kompoziciją. Užtepkite ploną sluoksnį ant švarios odos, tolygiai paskirstykite ją ir palikite maždaug 6 valandas. Taigi, po dušo patryniau problemines vietas naktį ir ryte. Po 6 savaičių vartojimo ryškūs kraujagyslių „raštai“ tapo pastebimai blankesni. Gydytoja sako, kad gelis pažodžiui išgelbėjo mane nuo komplikacijų, o gal net nuo kraujagyslių operacijų.

Esu labai patenkinta rezultatu. Juk man nereikia jaudintis dėl galimų varikozinių venų pasekmių. Po procedūros vėl galiu avėti aukštakulnius batus, nejausdama nuovargio ir patinusių pėdų.Gydymo rezultatas Variconis geliuDėl pasirodžiusių vorinių gyslų nerimavau, kad jas kas nors pamatys, todėl suknelės buvo laikomos tik spintoje. Dabar jie grįžo prie mano įprasto įvaizdžio. Ir aš tuo labai džiaugiuosi!

Dabar, kai tik draugai dalijasi kojų problemomis, aš jiems visada rekomenduoju Variconį. Juk tai tikrai veikia. Patvirtinta asmeniškai!