Naudojimo instrukcijos Variconis

Oficialioje „Variconis“ instrukcijoje Lietuvoje bus išsamiai aprašytas klausimas, kaip naudoti įrankį. Gelis turi būti tepamas lokaliai probleminėms sritims su nedideliu tarpu. Tada švelniai švelniai patrinkite, kol kompozicija bus visiškai absorbuota odoje. Procedūros dažnis yra 2 kartus per dieną. Kad poveikis būtų didesnis, uždenkite apdorotas vietas ir venkite aktyvių vaisto komponentų nuplavimo. Svarbu vengti kompozicijos ant atvirų žaizdų ir gleivinių. Gydymo kurso trukmė yra individuali, tačiau yra ne mažiau kaip 30 dienų.

Variconis gelio naudojimo instrukcijos

Pagrindinės Variconis vartojimo indikacijos

Vaistas skiriamas ankstyvoje ir progresuojančioje ligos stadijoje. Pradėjus naudoti gelį varikozinėms venoms gydyti galite:

  • stiprus apatinių galūnių patinimas;
  • diskomforto jausmas, atsirandantis dėl pernelyg didelio krūvio, sėdimo darbo ar ilgalaikio stovėjimo;
  • vizualus kojų paviršinių indų pasikeitimas;
  • apatinių galūnių skausmo sindromas.

Variconis Kontraindikacijos

Gelis varikozinėms venoms gydyti yra originalus žolelių ekstraktų derinys. Todėl agentas be rizikos skiriamas pagyvenusiems žmonėms, nėščiosioms. Be to, vaistas skirtas žmonėms, turintiems alerginių reakcijų. Kai kuriais atvejais yra individualus vengimas atskiriems kompozicijos komponentams. Jei atsiranda tokių požymių kaip deginimas, fotofobija, ašarojimas ar alerginis rinitas, rekomenduojama gydomą vietą nuplauti dideliu kiekiu šilto vandens ir kreiptis į gydytoją, kad gautumėte daugiau patarimų.